Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki bölümde  sıkça sorulan soruları bulabilirsiniz.

Müşterilerimiz tarafından sıklıkla gelen soruları sizin için derledik.

Satın aldığım ürünler ne zaman elime ulaşır?

Hazır ürünler genelde aynı gün, el işi ürünler 1-3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Ortalama 4-5 gün içerisinde teslimat gerçekleşmektedir.

Paketlemeler nasıl yapılıyor?

Tüm siparişler ambalajı ve karton kutusunda ambalajlı olarak gönderilmektedir.

Ürünler karar mı?

Gümüş ürünlerin kararması normaldir. Aynı zamanda ürünlerimizin çoğu kararmaya karşı koruma kaplamalıdır. Ürünleri parfüm krem temizlik maddeleri gibi kimyasallardan uzak tutmanızı öneririz.

Yüzük ölçümü nasıl öğrenirim?

Yüzüklerimiz genelde ayarlanabilir ölçülüdür. Ayrıca yüzük ölçüsüne bakmanın iki yolu vardır. Birincisi çap ikincisi ise çevredir. İnternetten kolayca yüzük ölçünüzün hangi numaraya denk geldiğini bulabilirsiniz. Dilerseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Yüzük ölçüsü nasıl alınır? adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Ürünlerde 925 ayar damgası var mıdır?

Genelde ürünlerin arka ve iç kısımdalarında, zincirlerin ise kilit kısmında 925 ayar gümüş damgası mevcuttur. El işi ürünlerde bazen damgalanma unutulmaktadır. Ayrıca üründe 925 damgasının olması o ürünü gümüş yapmayacağı gibi, damganın olmamasıda o ürünün gümüş olmadığı anlamına gelmez, ürünler garantimiz altında olup her üründeki başlık ve açıklamayı dikkate okuyarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Otantik ürünlerin tamamı gümüş müdür?

Otantik ürünler genellikle el işçiliği ile üretilmektedir. Bu ürünlerde süsleme amacıyla alaşımlar kullanılmaktadır. Nikel gibi vücuda zararlı metaller kullanılmamaktadır. Hurdalardan alınan ve geri dönüşüm için kullanılan ürünler sıklıkla analize gönderilmektedir. Saflık ayarı tespit edilen gümüş 925 ayara göre ürünlere dönüştürülmektedir.

Siparişlere not ekliyor musunuz?

Siparişinizi verdikten sonra whatsapp hattımızdan  bizlere notunuzu iletebilirsiniz. Veya sipariş ekranında siparişiniz ile ilgili notlar ekranında notunuzu yazabilirsiniz.

Ürünler garantili midir?

Ürünlerimiz Beyisa markası altında iade ve değişim garantilidir.